www.AkcaabatgencLik.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.AkcaabatgencLik.Net

www.AkcaabatgencLik.Net

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..

5 posters
YazarMesaj
DeadNeverCry
Administrator
Administrator
DeadNeverCry

Erkek
Memleketim : Trabzon--Akçaabat--Satari..
İlgi Alanlarım : Fotomobil..trabzon ve spor.. :)

Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Empty
MesajKonu: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2007 1:32 pm

Sitemiz yeni oldugundan eksiklerimiz tabiiki vardır..Forum hakkında her türlü öneri istek ve şikayetlerinizi buradan bizlerle paylaşarak daha güzel bir ortam oluşturabiliriz..

Unutmayın sizin önerilerinizle çok daha iyilerini yapabiliriz.
http://www.istekaradeniz.tk
turkish
Biz Karadenizliyiz
Biz Karadenizliyiz
turkish

Erkek
Memleketim : askın olmadıgı bır memleketten
İlgi Alanlarım : muhasebe,eta, web tasarımı,pc,

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2007 5:30 pm

selam benim bir şikayetim var yetkililere sesleniyorum duyun (işçinin sesini) üyenizin sesini Very Happy:D:D
burası saka

ya hersey hos guzelde ya once benı bır uyarsanız dıyoum benım ımzamı sılmıssınız benım ımzamı sılemessiniz bana sormadan benı uyarmadan bu soyledıklerımı dınlersenız sevınırım.
Bunu bır daha soylemem ıns... herkese bol payalaşımlar...
blackseastorm
Administrator
Administrator
blackseastorm

Erkek
Memleketim : Trabzon
İlgi Alanlarım : Karadeniz

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2007 5:47 pm

turkish demiş ki:
selam benim bir şikayetim var yetkililere sesleniyorum duyun (işçinin sesini) üyenizin sesini Very Happy:D:D
burası saka

ya hersey hos guzelde ya once benı bır uyarsanız dıyoum benım ımzamı sılmıssınız benım ımzamı sılemessiniz bana sormadan benı uyarmadan bu soyledıklerımı dınlersenız sevınırım.

Ya Kardeşim İmzan Çok büyüktü Ben sildim Açıkcası Birazdaha Ufak Bir İmza koyarsan Daha İyi Olur
https://karadeniz.yetkinforum.com
DeadNeverCry
Administrator
Administrator
DeadNeverCry

Erkek

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2007 6:18 pm

turkish demiş ki:
burası saka

Bayram kusura bakma bir daha böyle birşey veya buna benzer olaylar olursa ilk baş üyelere bıldırılecekdir..
saygılarımla.
turkish
Biz Karadenizliyiz
Biz Karadenizliyiz
turkish

Erkek

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 10:52 am

saolunda silmeden once bana soylersenız sevınırım...
ilginiz için tesekkurler. bol paylaşımlar...
fatma_81
Sitenun GüLi
Sitenun GüLi
fatma_81

Kadın
Memleketim : trabzon

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2007 10:53 pm

ya sitede bi kaç kişiden başka kimse yok bölede olmuo ama nerde bu millet
turkish
Biz Karadenizliyiz
Biz Karadenizliyiz
turkish

Erkek

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2007 8:22 pm

aslında herkes burada da kımse ılgı gostermıyor nedenını bılmıyorum. Gecen bır olay vardı olayı anlatmaya gerek yok admınlerden DeadNeverCry... iyi bilir.İldi gostermeyınce de konu acan ınsanlar sıkılıyor onlar acıyor ıkı uc kısı tesekkur edıyor baska kımse bısey yazmıyor.. artık sıteyı daha canlı tutma vaktı geldıde gecıyor butun arkadaslara seslenıyorum ..

hadı herkes el ele varsın daha fazla seyler yapalım...
DeadNeverCry
Administrator
Administrator
DeadNeverCry

Erkek

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2007 9:15 pm

turkish demiş ki:
aslında herkes burada da kımse ılgı gostermıyor nedenını bılmıyorum. Gecen bır olay vardı olayı anlatmaya gerek yok admınlerden DeadNeverCry... iyi bilir.İldi gostermeyınce de konu acan ınsanlar sıkılıyor onlar acıyor ıkı uc kısı tesekkur edıyor baska kımse bısey yazmıyor.. artık sıteyı daha canlı tutma vaktı geldıde gecıyor butun arkadaslara seslenıyorum ..

hadı herkes el ele varsın daha fazla seyler yapalım...

KatıLıyorum Bayram AktıviteLerı GenişLetmek Lazım...
fatma_81
Sitenun GüLi
Sitenun GüLi
fatma_81

Kadın

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2007 9:20 pm

iii olur yaaa!
turkish
Biz Karadenizliyiz
Biz Karadenizliyiz
turkish

Erkek

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2007 9:42 pm

tmm o zaman herkesın tasın altına elıne sokması lazım artık bende cok fazla her aksam bısıler yapmaya calısıcam bu kadar uye yetmıyor uye sayınızı artırmaya calısacagım..DeadNeverCry... bana Ulaş oldumu ...
fatma_81
Sitenun GüLi
Sitenun GüLi
fatma_81

Kadın

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2007 11:23 pm

yaa kimse yazdıklarımıza cvp felan atmıo hemde doğru dürüst bile cvp vermiolar kısaca takmıolar bizi yaa:@:@
fatma_81
Sitenun GüLi
Sitenun GüLi
fatma_81

Kadın

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2007 11:28 pm

LÜTFEN SİTEYE DAHA DİKKAT ÇEKİCİ KONULAR EKLEYELİM!!!
turkish
Biz Karadenizliyiz
Biz Karadenizliyiz
turkish

Erkek

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2007 9:20 am

fatma_81 demiş ki:
LÜTFEN SİTEYE DAHA DİKKAT ÇEKİCİ KONULAR EKLEYELİM!!!

kusura bakma ama ben senın bu dusuncene katılmıyorum.
sıteye dikkat cekici konu eklemeyen arkadasla hıc bır sey yazmıyacakmıyız konu eklıyor ıste sıte ıcın bısıler yapmaya calısıyor zaten onun ıcın dıkkat cekıcı konu deıl arkadaslarımızın duyarlı olması lazım
ettka
Misafir

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 7:22 pm

sitede ki üye sayısı çok az
hepinize katılıyorum
üye sayısını yükseltmemiz lazım
bunun içinde arkadaslarımıza yakınlarımıza fala siteyi tavsiye edebilirz ilk olarak bunu yapalım herhalde sonra gittikçe çoğalır...
yağmur damlası
Moderatör
Moderatör
yağmur damlası

Kadın
Memleketim : TRABZON
İlgi Alanlarım : müzik dinlemek

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 7:29 pm

Forumda üye sayısının çok olması değil, üye olan kişilerin foruma nasıl katkıda bulunacakları önemli. 500 600 üye olupta sadece 5, 6 kişinin devamlı olmasının faydası olmaz. Bu yüzden siteyi önerdiğiniz kişilerin devamlı, hiç olmazsa 2 3 günde bir sitede olabilecek kişiler olması daha doğru.
turkish
Biz Karadenizliyiz
Biz Karadenizliyiz
turkish

Erkek

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2007 1:22 pm

yağmur damlası demiş ki:
Forumda üye sayısının çok olması değil, üye olan kişilerin foruma nasıl katkıda bulunacakları önemli. 500 600 üye olupta sadece 5, 6 kişinin devamlı olmasının faydası olmaz. Bu yüzden siteyi önerdiğiniz kişilerin devamlı, hiç olmazsa 2 3 günde bir sitede olabilecek kişiler olması daha doğru.

ne yani ben siteyi tavsiye ettigim kişiye ıkı uc kesın gırmı dıyecegım ben solerım uye olan kısı musaıt oldugu surece gırer sıteye dolasır ıllakı ondan 24 saat sıtede onlıne olmasını bekleyemem.
yağmur damlası
Moderatör
Moderatör
yağmur damlası

Kadın
Memleketim : TRABZON
İlgi Alanlarım : müzik dinlemek

MesajKonu: Geri: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..   Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında.. Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2007 4:11 pm

söylediğimi anlamamışsın, benim demek istediğim üye olacak kişilerin amacı sadece üye olmak değil de siteyle ilgilenmekte olsun

Öneri-İstek ve Şikayetleriniz Hakkında..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-