www.AkcaabatgencLik.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.AkcaabatgencLik.Net

www.AkcaabatgencLik.Net

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Erkan Ocaklı sevenlerinden dua bekliyor.

3 posters
YazarMesaj
yunus
Co-Admin
Co-Admin
yunus

Erkek
Memleketim : Trabzon
İlgi Alanlarım : internet-futbol

Erkan Ocaklı  sevenlerinden dua bekliyor. Empty
MesajKonu: Erkan Ocaklı sevenlerinden dua bekliyor.   Erkan Ocaklı  sevenlerinden dua bekliyor. Icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 1:41 pm

ERKAN OCAKLI YOĞUN BAKIMDA

Erkan Ocaklı  sevenlerinden dua bekliyor. 26084_b

Karadeniz müziğinin unutulmaz sesi Erkan Ocaklı yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor. İstanbul’da pankreas kanseri tedavisi gören ünlü türkücünün durumunun ağır olduğu öğrenildi.
Yaklaşık bir buçuk ay önce verdiği son röportajında vefasızlıktan yakınan Ocaklı, "Bir klibim bile yok" demişti. İstanbul’da pankreas kanseri tedavisi gören ünlü türkücünün durumunun ağır olduğu öğrenildi. Erkan Ocaklı şimdi sevenlerinden dua bekliyor.

ALLAH'TAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM
gurgula_0061
Co-Admin
Co-Admin
gurgula_0061

Erkek
Memleketim : TRaBZoN...
İlgi Alanlarım : FuTBoL, su ve kalorifer tesisatı yapMAK

MesajKonu: Geri: Erkan Ocaklı sevenlerinden dua bekliyor.   Erkan Ocaklı  sevenlerinden dua bekliyor. Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 9:40 pm

ALLAH'TAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM KARADENİZ BÖYLE BİR TÜRKÜCÜDEN YOKSUN KALMAMALI
http://www.kurtboard.com
fatma_81
Sitenun GüLi
Sitenun GüLi
fatma_81

Kadın
Memleketim : trabzon

MesajKonu: Geri: Erkan Ocaklı sevenlerinden dua bekliyor.   Erkan Ocaklı  sevenlerinden dua bekliyor. Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 9:44 pm

geçmiş olsun..iyileşip tekrar sevenlerinin yanında olması dileğiiyle..
yunus
Co-Admin
Co-Admin
yunus

Erkek
Memleketim : Trabzon
İlgi Alanlarım : internet-futbol

MesajKonu: Geri: Erkan Ocaklı sevenlerinden dua bekliyor.   Erkan Ocaklı  sevenlerinden dua bekliyor. Icon_minitimePtsi Kas. 12, 2007 9:28 pm

Erkan Ocaklı  sevenlerinden dua bekliyor. Erkanocakli

Hastalığı nedeniyle tedavi altına alınan ünlü karadenizli sanatçı Erkan Ocaklı için 2 Aralık'da Volkan Konak'ın tertiplediği vefa gecesi yapılacak....
Pankreas kanseriyle mücadele eden, 'Mısırı kuruttun mi' ve 'Ula Ula Niyazi' gibi Karadeniz klasiklerine imza atan Erkan Ocaklı için 2 Aralık'ta vefa gecesi düzenlenecek.
Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği ile Karadenizli sanatçı Volkan Konak'ın planladığı geceye, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Yağmurdereli ve Türkiye Kızılay Derneği Genel Başkanı Tekin Küçükali de destek veriyor.Sunuculuğunu Volkan Konak'ın yapacağı geceye, Süreyya Davulcuoğlu, İbrahim Can ve Ümit Tokcan gibi Karadenizli sanatçıların yanı sıra kemençe ustalarının katılması bekleniyor. Erkan Ocaklı'nın tedavi gördüğü hastaneden izin alarak katılması planlanan gece için 2 bin adet davetiye hazırlandı. Davetiyeler, Karadeniz dernekleri ile konser gecesi CRR gişelerinden satın alınabilecek.
FİKİR BABASI VOLKAN KONAK
Volkan Konak, yaptığı açıklamada, Erkan Ocaklı'nın Karadeniz yöresinin ilklerinden olduğunu dile getirerek, Ocaklı'nın Karadeniz türkülerine renk getirdiğini ifade etti.
Konak, gecenin asıl amacının manevi duyguların pekişmesi olduğuna işaret ederek, ''Karadenizliler ilk kez sanatçılarına sahip çıkarak bir gece düzenleyecek. Ben bu gecenin öncelikle fikir babasıyım. Bu geceyi gördükten sonra ben de 'ölsem de gözüm arkada kalmayacak artık' diyeceğim. Erkan Ocaklı için de benzer duyguların söz konusu olacağına inanıyorum'' dedi.
ERKAN OCAKLI KİMDİR?
Erkan Ocaklı, 1949 yılında Trabzon'da doğdu. Ocaklı, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi mezunu. 40'a yakın albüm yapan ve ''Mısırı kuruttun mi'' ve ''Ula Ula Niyazi'' gibi Karadeniz klasiklerine imza atan Ocaklı, 6 filmde de rol aldı. Ocaklı ayrıca, 350 civarında da besteye imza attı. Yönetmenlik ve televizyon programları da yapan Ocaklı, bir süredir yakalandığı pankreas kanseri ile mücadele ediyor.

Erkan Ocaklı sevenlerinden dua bekliyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-