www.AkcaabatgencLik.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.AkcaabatgencLik.Net

www.AkcaabatgencLik.Net

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sevgililerin İtirafları

4 posters
YazarMesaj
CiCiKIZ
Sitenun GüLi
Sitenun GüLi
CiCiKIZ

Kadın
Memleketim : KARADENİZ
İlgi Alanlarım : Karadenizim...

Sevgililerin İtirafları Empty
MesajKonu: Sevgililerin İtirafları   Sevgililerin İtirafları Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2007 5:04 pm

Her Gözde Seni Aradım

Kabul ediyorum seni aldattığımı. Kabul de bir özürdür affet hatalarımı. Ama sen de papatya toplarken kırlarda kırmızı gülleri hiç koparmadın mı? Yağmur damlaları vururken cama güneşi hiç aramadın mı? Önünden geçen benekli kelebeğe bakarken eline konan uç uç böceğiyle oynamadın mı? Uçan kuşlara gözün takılınca özgürlüğü aramadın mı? Bende başka gözlere bakdım. Ama anladım ki, bakdığım her gözde aslında seni aramışım. Hataymış bu yaptığım. Çünkü bakdığım her yerde zaten sen varmışsın.

Rumuz: Burcu Ağca

Efsun Gözlü'ye

Her hangi bir boş anında bir kaç saniye biel olsa düşündüğün oldu mu beni hiç? Seni sevdim.. Hem de aşkıma hiç bir zaman, hiç bir şekilde karşılık bulacağımı ummadan. Seni sevdim. Çevrende dolaşmama aldırmadan, beni görmezliğe gelmene rağmen.

Ve her sevdiğine inandığın o insanlar tüm suçu sana yükleyerek seni terk ettiği anda içine düştüğün bunalımda seni avutacak sevgimi ısrarla görmezliğe gelmene rağmen sevdim. Terk edilişin tüm acısını senden çok çekerek, sana asla isyan etmeden, kederini açını paylaşabilmeyi isteyerek, başını omuzuma yaslayıp içindeki fırtınaların dinmesini bekleyerek, efsunlu gözlerinde saklı gözyaşlarını avuçlarında toplayıp kutsal zemzem suyu gibi saklamak arzusuyla sevdim. Acılarını dindirecek, seni teselli edebilecek tek insan olma beklentsi ile sevdim. Varlığın; bir vidanın burgularının girdiği yerde açtığı oyulmaz derin izlere benzer şekilde kalbimi oymasına rağmen sevdim. Kırıcı sözlerine, öldürücü gözlerine rağmen sevdim... Sonuç olarak seni ölümüne sevdim ve de severek ölmekteyim.

Rumuz: Deli Şair

Sevgi Kural Tanımaz

Kırk yaşında evli bir kadınım ve onyedi yaşında bir sevgilim var. Beni gerçekten seviyor. O hayatımdaki ilk erkek değil ama gerçek anlamda ruhuma ve bedenime sahip olan ilk ve tek erkek. Onunlayken kendimi küçük bir kız gibi hissediyorum. Tüm olumsuzluklara karşın 10 aydır birlikteyiz. Maddi hiç bir güvencemiz olmamasına rağmen eşimden ayrılıp sevgilimle birlikte olmaya karar verdim. Ondan bir çoçığum olmasını istiyorum. Bir çokkişi beni suçlayabilir ama sevmek bence suç olmamalı...

Rumuz: M.i

O Artık Başka Kollarda

Ben onu soğuk bir kış sabahı bulmuştum. Kaybettiğimde bahardı. Bahara inat yağmur yağıyordu, aşkımıza gökler ağlıyordu. Yanlızdım umutlarım yoktu. En kötüsü elleri yoktun içimi yakan. Karlı dağlar onsuzdu, Sevda türküleri yoktu. Varlığımız yanlızlığımla paylaşıyorum. Onun varlığı ise artık başka kollarda sabahı karşılıyor. Varsın, benim olmasın ne farkeder.. Ben onu hala seviyorum.

Rumuz: Cennet Kokulum

Korkum Seni Kaybetmekti

İstanbul' a döndün biliyorum. Kendimi sana bir adım atacak kadar yakın, bir o kadar da uzak hissediyorum. Artık adıma şiirler yazılmıyor. Ne ''Bebişim'' diyen bir ses var nede saçımı okşayan biri. Bana aldığın her şeyi kutulara sığdırdım ama yaşadıklarımı ve seni bir türlü toplayıp kaldıramıyorum. Artık hiç bir şeyden korkmuyorum. Ölümün sıcaklığını her dakika içimde hissediyorum. Tek korkum vardı oda seni kaybetmek. Hani ayrılırken '' Seni sevmemişim demek ki '' demiştim ya aslında seni hala seviyorum ve yokluğuna alışamadım.

Rumuz: Bebişin

Unutturma Kendini

Bir zamanlar ırmaktım ben çoşkuyla akan. Delice, dağ, bayır dinlemeden akan. Dalgalanırdım bütün heybetimle, önüme ne çıkarsa çıksın alıp gitmek isterdim. Kıskandılar benim bu çoşkumu ne yapsalar kar etmez diyordum ilk zamanlar. Sonra bir set vurdular akışıma. Göle çevirdiler beni, durgunlaştım artık dalgalanmıyordum. Şimdilerde sadece bana doğru esen rüzgar olursa dalgalanıyorum. Sende bazen bana doğru este dalgalandır beni unuturma bana kendini.

Rumuz: Mustafa Karataş

Bir Yalan Söyledim

Çok büyük bir yalan söyledim. Şimdi o yalanı nasıl düzelteceğimi bilemiyorum. Erkek arkadaşım benim bakire olduğumu sanıyor. Oysa ben en az on kişiyle birliktelik yaşadım.

O bana körü körüne inanıyor. Bende bu yalanın altında eziliyorum. Şimdi ona doğruyu söylersem yıkılacak. Zavallım, benim bakireliğime saygı duyduğunu söyleyip bana elini bile sürmüyor. Düşünmekten çıldıracağım. Galiba en iyisi ondan ayrılmak. Ama kahretsin ki onu çok seviyorum.

Rumuz: Yalancı Kız

Gir İçime Her Şeyim Senin

Gir içime sevgim senin. Sevgim sana, enerjim sana, uzuvlarım sana.. Tatlılığım hayatımın büyük bi parçası, hayellerim, dokunuşlarımdaki şefkat sana. Ama bir şartla, bana istediğimi ver.. Bir gülümseme.. Bir aitlik.. Sevgi, şefkat.. Ruhumun ve beynimin namusunu.. Bana sevgili fırsatını yaşat. O zaman, o koşulda gir içimei gir ruhuma. Her şeyim senin.

Rumuz: Gülcan

Ölüler Korkmaz Ölümden

Sen merak etme gidiyorum ben. Sevemezdim zaten biliyorum ben. Nasıl sevmiştim bilsen. Bilsen ne açılar çekerim. Her senden götüren minübise bindiğimde arka dörtlüde oturup sessizca ağladığımı bilsen. Şimdi git diyorsun. Ben nasıl gideyim senden.. Merhaba açılar, merhaba karanlıklar,merhaba ölüm. Bu sana son sözüm gülüm. Ölmekten korkmuyorum , korkum senden. Hem ölüler korkmaz ölümden.

Rumuz: Türker

Benden 16 Yaş Büyük

Ben 21 yaşında bir öğrenciyim. Sevdiğim kadın 37 yaşında evli, ve bir de çoçuğu var. Eşini artık sevmediği halde çoçuğu uğruna ayrılamıyor. Aslında ikimizde bu ilişkinin sonunun olmadığını biliyoruz. Ama hep gittiği yere kadar gitsin diyorum ben. Çünkü bir gün yaşlandığımda ölümü beklerken yapmadığım ve yaşamadığım şeylerden ötürü pişmanlık duymaktansa yaptığım şeylerden pişmanlık duymayı tercih ederim. Bu aşkı yaşamak için her şeyi göze almaya razıyım.

Rumuz: Selçuk
CiCiKIZ
Sitenun GüLi
Sitenun GüLi
CiCiKIZ

Kadın
Memleketim : KARADENİZ
İlgi Alanlarım : Karadenizim...

MesajKonu: Geri: Sevgililerin İtirafları   Sevgililerin İtirafları Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2007 5:05 pm

Öyle Bir Sevmek

Onu canımdan çok seviyorum ama bizim bir araya gelmemiz bir o kadar zor ki. Önümüzde çok engel var. Ailem bu engelleri bir bir önümüze koyuyor. Onun anna ve babası ayrı maddi gücü yok. Onsuz bir dünya düşünemiyorum ama ailemi de seviyorum.
Hayat neden bu kadar acımasız ki.. Bazen başımı alıp gidesim geliyor. Daha 20 yaşındayım ve bu acıyı hakettiğimi sanmıyorum. Ölmek istiyorum galiba tek kurtuluş yolu bu.

Rumuz: Seda

Meltem'e

* Beni aldattın öyle mi ? Seni yüreğinde taşımaktan asla vazgeçmeyen beni aldattın ha... Bir basit itiraf nasılda sonlandırıyor herşeyi, tıpkı yine bir basit itirafın başlattığı gibi... Bana, kadınlara asla güvenilmiyeceğini bir kez daha hatırlattığın için teşekkür etmeliyim sana. Oysa biliyormusun, sadece o yeşil gözlerin için bile ömrümü adayabilirdim uğruna. Güle güle küçük kız sen yolunu çizersin nasılsa...

Rumuz: MeMySelf

Zavallı Bir İnsan

Her şey gidişinle başladı. Sensizlik hayatıma girip düzenimi alt üst etti. Gitarınla bana söyldiğin aşk şarkılarını özledim. Berabe riçip sarhoş olmayı özledim. Uzun zaman oldu yüzünü görmeyeli. Uzun zaman oldu sana sarılıp yatmayalı. Şimdi geride bıraktığın o kız çoçuğu yok artık. Zavallı bir insan var. Bu şehrin tüm pisliğine rağmen ben hala seni asilce taşımaya çalışıyorum. Dön artık be şehir sensiz çekilmiyor.

Rumuz: Kara Melek

Sözümü Tutamadım

Onlarca kez terk edildikten sonra ''bir daha sevemeyeceğim'' diye söz vermiştim kendime. Ama olmadı sözümü tutamadım. Onu görürü görmez çarpıldım. Şimdi ne uyuyabiliyorum ne yemek yiyebiliyorum. Gözlerine bakdığında titriyorum. Yanıma geldiğind elim ayağım birbirine dolaşıyor. Buna daha ne kadar dayanacağım bilemiyorum. Üstelik onun benden haberi bile yok. Haberi olsa ne olacak ki... Evli ve iki çoçuk babası...

Rumuz: Deli Aşık

Çiçeğime Özlem

Sen benim ikinci baharımsın. Elime kalemi yeniden aldıran, bana unuttuğum şeyleri tekrar hatırlatan, beni uykusuz, aç bırakansın. Beni hasrete boğansın. Sen benim aşkımsın. Evet, evet aşkım... Tekrar bu kelimeyi söylemek ne güzel... Her şeyimle tüm benliğimle seviyorum seni. Özledim seni. Güzel buğulu bakışlarını, mis kokulu saçlarını, yumuşaçık elini, canımın içi deyişini, her şeyini özledim. Haydi artık dön...

Rumuz: Savaş A.

Dokunamasam da Sana

Fotoğrafın karşımda duruyor. Öyle masum öyle güzel ki seni yaşamak, senin gözlerinde aşk gibi çoğalmak... Anlatmak çok zor. Ben anlatamıyorum yaşıyorum. Her şeye katlanamak dedikleri bu olsa gerek. Günün bütün tükenin saatlerinin peşi sıra bir ekranın karşısında seni bana gülümsüyormuş gibi hissedebilmek. Öyle güzel ki saatlerce seninle hayatı paylaşabilmek. Oysa şimdi yanlızlığım yanımda, sensizliğin şarkısını dinliyorum.

Rumuz: Sinan Yaprak

Deniz'den Bilal'e

Gittin. Dönmeyecekmişcesine gittin. Bir mezara çiçek atarcasına, yıkarcasına, buralarda beni sensiz bir başıma koyarcasına gittin. Bir telefon açıp '' Şakaydı be Sevgilim'' diyeceksin sandım. Dönmedin. Havada toprak kokusu içimde sensizlik korkusu. Sen benim aşka ettiğim yemindin. Günahkar ruhumun tek temiz yanıydın. Sen benim akşam gülümdün. Sen benim yalan gerçeğimdin. Sen benim sevdiğimdin . Bil ki hala öylesin.

Rumuz: Deniz

Tanrıya Yalvarıyorum

Ne olur yardım et bana sana olan duygularımı bastırmaktan yorgunum artık. Her zaman yanımda ol isitoyorum. Çünkü sana her an ihtiyaç duyuyorrum. Sen varken nasıl da kahrediyor beni sensiz olmak. Anlasana birtanem, her şey var bir sen yoksun. Gözlerim gözlerinden başkasını görmez oldu. Ellerim, dudaklarım bir tek seninle mutlu. Uçurummuş sensizlik, tut beni sevgilim.

Rumuz: Sinem Tüz

Şimdi Mutlu musun ?

Mayıs ayında terketmişdin beni ve iki kızımı. Gece yarısı eşyalarını toplayıp ardına bile bakmadan gitmiştin. Beni ve kızlarımı bir genç kızla aldatman kadınlık gururumu nasıl da incitmişti. Sana soruyorum şimdi mutlu musun ? Onu benim gibi öptün mü? Benimle ağladığın gibi onunla da ağladın mı ? Sevgiye muhtaç olduğun anda onuda benim gibi yanında buldun mu ? Şimdi benimle de ilgilenenler var. Ama bende bıraktığın acı tortu bütün mutluluklara gölge oluyor. Yine de artık sana elveda deme zamanım geldi. ''Elveda...''

Rumuz: Aşkım

Bilsen Koşardım Bana

Sen günlerce bir odanın içinde yüzlerce sigara içip boş boş oturmanın ne demek olduğunu bilirmisin? En ufak bir seste kapıya koşmak, her telefon çaldığında telefona sarılmak, ve her defasında onun olmadığını anlayıp umutsuzluğa düşmek ne demek bilirmisin ? Bir gün aniden terk edilmenin verdiği acıyı bütün hücrelerinde hissedip ölümü yüzlerce kez düşünüp kendini yarın gelecek diye kandırmanın ve ertesi gün yaşanan büyük hüsranın nasıl bir duygu olduğunu bilirmisin? Sen sevgilim bunların ne demek olduğunu bilseydin bana koşar gelirdin.

Rumuz: Serap

TARİFSİZ AŞK

Sevgiyi ilk tattığımda 16 yaşındaydım. Tarifsiz bir aşkla seviyordum. Delicesine, riyasız, metfaatsiz ve saf bir sevgiyle bağlanmıştım ona. Üç yıl devam etti...

Şehir dışına çalışmaya giderdi, kahrolurdum. Özlemiyle yanıp tutuşurdum. Yokluğunsda boynuna sarılmayı, sıcaklığını içime çekmeği hayal ederken karşımda belirdiimde bütün düşüncelerim uçardı aklımdan. Bir köşede o bir köşede ben otururduk ve sadece göz göze bakışarak giderirdik özlemimizi. Bu bile bize yeterdi.

Sonra hayatımın en berbat günü geldi bana bir başkasıyla evleneceğini söylediğinde bütün aşkım, bütün umutlarım, bir kaç saniye içinde bir deprem misali yıkıldı gitti. Geride küllerini bıraktı, yüreğimde yanan kor oldu. Her geçen gün yakıyor canımı, acıtıyor ruhumu ama elimden h
Ölmedim ama yaşamıyorum da. Onun yerine kimseyi koyamıyorum, ondan başkasını sevmeyi istemiyorum. Sürünüp gidiyorum...

Rumuz: Asu
iç bir şey gelmiyor.

Beni sırtımdan vurmasına rağmen ona kızamıyorum Aksine daha çok seviyor, daha çok özlüyorum. Aşkımıza ağlıyorum. Herkese onu unuttuğumu söylüyorum. Ama yalan... Bunları size anlatırken bile yüreğim yanıyor, gözlerim doluyor, bedenim acıyla inliyor.

Çevremde beni seven insanlar da var. Ama yüreğimde o varken bir başkasını nasıl bakarım? Bazen ölmeyi düşünüyorum. Ama biliyorum ki ölüm hiç bir şeye çare olmuyor. Hem ölsem kimler ağlar ardımdan? Uğruna öldüğüm insan mı? Asla.. Anam ağlar, babam ağlar, canımdan parça olan kardeşim ağlar. Onların suçu yok ki ölümden onları yasa boğayım?
fatma_81
Sitenun GüLi
Sitenun GüLi
fatma_81

Kadın
Memleketim : trabzon

MesajKonu: Geri: Sevgililerin İtirafları   Sevgililerin İtirafları Icon_minitimePaz Tem. 08, 2007 10:00 pm

paylaşmın için tşk
ettka
Misafir

MesajKonu: Geri: Sevgililerin İtirafları   Sevgililerin İtirafları Icon_minitimeÇarş. Tem. 18, 2007 10:03 pm

paylaşım için sağol
SusKun!
Administrator
Administrator
SusKun!

Erkek
Memleketim : TRABZON
İlgi Alanlarım : ...

MesajKonu: Geri: Sevgililerin İtirafları   Sevgililerin İtirafları Icon_minitimeÇarş. Tem. 18, 2007 10:27 pm

paylaşımın için tesekkurler
DeadNeverCry
Administrator
Administrator
DeadNeverCry

Erkek
Memleketim : Trabzon--Akçaabat--Satari..
İlgi Alanlarım : Fotomobil..trabzon ve spor.. :)

MesajKonu: Geri: Sevgililerin İtirafları   Sevgililerin İtirafları Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2007 10:26 am

TeşekkurLer CıcıkıZ..
http://www.istekaradeniz.tk

Sevgililerin İtirafları
1 sayfadaki 1 sayfası